Kontakt:
576 575 000

P.W. Chorążyczewscy

Sukiennicza 22
66-200 Świebodzin
Poniedziałek - piątek: 9 - 16
Dobry Montaż

O firmie

Firma P.W. Chorążyczewscy to firma rodzinna której historia sięga 2009 r., kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność od oczyszczania powierzchni konstrukcji stalowych metodą piaskowania.

W drodze rozwoju firmy zaczęliśmy realizować prace konserwacji zabytków polegające na renowacji elewacji ceglanych przy współpracy z konserwatorami.

Przez cały czas naszej obecności na rynku jesteśmy bardzo aktywni i poszerzamy profil naszej działalności.
Pasją do stolarki okiennej i drzwiowej zaraziliśmy się, podczas kiedy sami na potrzeby budowy własnego domu poszukiwaliśmy produktów i rozwiązań. W Świebodzinie okazało się to dość trudne, ponieważ nie mogliśmy znaleźć firmy której profesjonalizmowi moglibyśmy zaufać. Na tym żmudnym etapie poszukiwań znaleźliśmy na szczęście firmę KRISPOL i postanowiliśmy skorzystać z ich produktów. Okazały się niezawodne!

Zainspirowani naszymi doświadczeniami udało nam się z firmą KRISPOL nawiązać trwałą współpracę i podjęliśmy decyzję, aby wspólnie otworzyć salon KRISHOME w Świebodzinie.

Naszym celem jest, aby poprzez perfekcyjną obsługę oraz atrakcyjne ceny za najlepszy produkt KRISPOL wykorzystywać nasze doświadczenia w budownictwie. Pozwoli to pomóc ludziom takim jak my kiedyś byliśmy – na etapie budowy własnego domu, przeprowadzić ich proces budowy sprawnie i z uczuciem w pełni spełnionych oczekiwań. My dziś wiemy, że jest to możliwe.

Podejmując z nami współpracę macie gwarancję zaangażowania i pasji oraz że wspólnie znajdziemy dla Was najlepsze rozwiązania w zakresie wyboru okien PCV oraz ALU, drzwi, bramy garażowej, bramy przemysłowej, rolet i żaluzji, parapetów etc.

Abyśmy mogli się bliżej poznać zapraszamy do naszego salonu KRISHOME w Świebodzinie.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą